11 | 11 | 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 21 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów trzecich klas gimnazjum. Po mszy świętej uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się na salę gimnastyczną gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Był to rok obfitujący w wiele wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Sukcesy naszych uczniów wpiszą się w kolejną kartę naszej historii. Ci najwybitniejsi zastali wyróżnieni, a to najważniejsze wyróżnienie otrzymała Joanna Wiatrowska, która uzyskała tytuł Najlepszego Absolwenta  Gimnazjum oraz Weronika Kowalcze, która otrzymała Specjalną Nagrodę Rady Rodziców. Pożegnaliśmy trzecioklasistów, którzy ostatni raz przekoczyli próg naszej szkoły. Otrzymaliśmy świadectwa i w końcu możemy odetchnać z  ulgą.  Była radość, były łzy wzruszenia i smutku, bo wielu z nas już nie spotka się w tym gronie… Dziękujemy wszystkim za ten rok: Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom, Uczniom, Rodzicom. Życzymy dużo uśmiechu i udanych wakacji.

Foto Damian Demski