Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

11 | 11 | 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 21 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów trzecich klas gimnazjum. Po mszy świętej uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się na salę gimnastyczną gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Był to rok obfitujący w wiele wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Sukcesy naszych uczniów wpiszą się w kolejną kartę naszej historii. Ci najwybitniejsi zastali wyróżnieni, a to najważniejsze wyróżnienie otrzymała Joanna Wiatrowska, która uzyskała tytuł Najlepszego Absolwenta  Gimnazjum oraz Weronika Kowalcze, która otrzymała Specjalną Nagrodę Rady Rodziców. Pożegnaliśmy trzecioklasistów, którzy ostatni raz przekoczyli próg naszej szkoły. Otrzymaliśmy świadectwa i w końcu możemy odetchnać z  ulgą.  Była radość, były łzy wzruszenia i smutku, bo wielu z nas już nie spotka się w tym gronie… Dziękujemy wszystkim za ten rok: Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom, Uczniom, Rodzicom. Życzymy dużo uśmiechu i udanych wakacji.

Foto Damian Demski

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1408821
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
219
215
434
1405787
1408821